Ogród

Kamień ogrodowy, kora ogrodowa i kora sosnowa Wrocław - U Grzegorza

MASZ PYTANIA? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE NA KAMIEŃ OGRODOWY LUB KORĘ SOSNOWĄ?
SKONTAKTUJ SIĘ NAMI!

(71) 316-99-11 727-400-250

 

KAMIEŃ OGRODOWY I KORA SOSNOWA - WROCŁAW

Piękny ogród jest tak samo ważny jak wnętrze naszego domu, dlatego warto skupić się na aranżacji terenu wokół naszej posesji. Nic dziwnego, w końcu będzie to miejsce naszego wypoczynku, spotkań z bliskimi i ładowania baterii na kolejny dzień. Na wyjątkowość ogrody wpłyną nie tylko kwiaty i krzewy, które zasadzimy, ale także takie elementy, jak kamień ogrodowy, żwiry czy kora sosnowa lub kora ogrodowa, którą będziemy ściółkować nasze rośliny.

W naszej ofercie znajduje się wiele produktów, które pomogą Państwu w urządzeniu ogrodu. Do wyboru mamy między innymi takie rzeczy jak:

Kora sosnowa WROCŁAW

Kora ogrodowa i sosnowa WrocławWykorzystuje się ją do ściółkowania drzewek owocowych, a także iglaków, roślin ozdobnych i ogródków. Dzięki jej zastosowaniu, nasze rośliny będą odpowiednio zabezpieczone przed nadmierną utratą wody, a co za tym idzie - wysychaniem. Kora sosnowa zapobiega także wzrostowi chwastów, dodatkowo stanowi barierę dla korzeni roślin przed negatywnym działaniem zimna i upałów. Ponadto, ogranicza wypłukiwanie z podłoża substancji odżywczych, a przy tym stanowi ciekawą dekorację w aranżacji ogrodu.

Kora ogrodowa WROCŁAW

Pośród typów kory ogrodowej możemy wyróżnić następujące rodzaje: sortowana, mielona, gruba. Warianty te służą w głównej mierze w celu ściółkowania krzewów, kwiatów i iglaków. Dodatkowo, tworzą interesujący element ogrodu, który przykuje wzrok każdego. Kora ogrodowa, którą mamy w swojej ofercie jest pakowana w 80 litrowych workach.

Grys - kamień ogrodowy WROCŁAW

Grys świetnie prezentuje się w formie ścieżek bądź obsadzenia oczka wodnego w ogrodzie. W naszej ofercie znajdą Państwo grysy o różnych barwach oraz frakcjach. Kamień ogrodowy jest najczęściej pakowany w 20 kilogramowych workach, choć dostępne są także luzem – tak, aby móc dobrać idealną, do własnego przeznaczenia, ilość. Istnieje również możliwość transportu wywrotkami.

Żwir rzeczny WROCŁAW

Zaokrąglony kształt żwirów rzecznych, wygląda naturalnie, dzięki czemu sprawdzą się one w wielu elementach Twojego ogrodu. Sprawdzą się do budowy nawierzchni, utwardzania podjazdów i ścieżek. Ponadto, wykorzystywane są często na rabatach czy w formie opasek wokół domu. Żwir rzeczny, dostępny w naszym asortymencie, występuje w różnych wariantach. Produkt może zostać spakowany bądź dostarczony luzem, w zależności od ustaleń z klientem.

Otoczaki WROCŁAW

Otoczaki to fragmenty skał o zaokrąglonych kształtach, powstałych w wyniku działania wody, przemieszczania się skał czy obcierania. Prezentują się one w ogrodach naprawdę wyjątkowo, z tego względu bez wątpienia powinny być wykorzystane przy aranżacji oczka wodnego czy też strumyka. W naszej ofercie znajdują się kamienie ogrodowe o różnych kolorach i frakcjach. W zależności od wcześniejszych ustaleń, są one pakowane lub dostarczane luzem.

Kostka granitowa, sjenitowa WROCŁAW

Kostka granitowa, dzięki swojej uniwersalności, znajdzie zastosowanie w wielu przypadkach. Sprawdzi się w formie krawężników, palisad czy obrzeż dla rabatek. Dodatkowo, można ją zaaplikować w formie budulca lub podłoża pod elementy architektury o małych gabarytach. Przykładowo, dla altany, basenu czy domku na narzędzia. Dostępna jest w wersji pakowanej lub dostarczana luzem.


Wypróbuj Nas!

Kora sosonowa, kamień ogrodowy i inne produkty, które posiadamy w naszej ofercie pochodzą prosto od producentów. Dzięki temu, robiąc u nas zakupy otrzymują Państwo gwarancję atrakcyjnych cen. Nasze produkty są przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych jak i hurtowych. Dodatkowo dysponujemy własnym transportem co maksymalnie obniża cenę.

Jeśli jesteś naszym stałym klientem – zapytaj o rabat na nasze produkty!