Tartak

Tartak Wrocław - U Grzegorza

MASZ PYTANIA? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?
SKONTAKTUJ SIĘ NAMI!

(71) 316-99-11 727-400-250

 

TARTAK - WROCŁAW

Produkty z drewna są ciągle niezastąpionym elementem w budownictwie. Nasz tartak we Wrocławiu oferuje następujące produkty:

  • Więźba dachowa impregnowana – drewno, z której jest wykonana pochodzi z Polskich Lasów Państwowych, a to oznacza, że jest to materiał najwyższej jakości. Wszystkie jej elementy są impregnowane owadobójczo oraz grzybobójczo. Dodatkowo istnieje możliwość zabezpieczenia jej przed ogniem. Więźba dachowa jest podstawowym elementem, gdy chcemy mieć stabilny i dobrze wyprofilowany dach.
  • Tarcica – to uniwersalny materiał, który sprawdza się zarówno przy dużych jak i małych projektach. Dzięki temu może być stosowana przy budowie ogromnych hal jak i domów jednorodzinnych.
  • Łaty – to uzupełnienie dla więźby dachowej. Są one niezbędne do zrobienia pokrycia dachowego z blachy lub dachówki.
  • Krawędziaki – ich zastosowanie znajdziemy przede wszystkim przy wykonaniu drewnianych konstrukcji dachu. Wykonane są z wysokiej jakości drewna. Zamówienia na krawędziaki realizujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.
  • Kantówki – ten rodzaj drewna dzięki swojej odpowiedniej sztywności jest bardzo wytrzymały. Wykorzystuje się je przede wszystkim do budowy domów. Ten element budowlany gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a przez lata użytkowania na traci na swojej odporności.
  • Palety – Europalety EPAL oferowane przez naszą firmę, to najbardziej znane i używane w całej Europie palety. Mają one konkretne, zestandaryzowane wymiary, dzięki czemu będą pasować do każdego rodzaju magazynów oraz wszystkich rodzajów wózków widłowych. Każda paleta jest wykonana z solidnych drewnianych elementów, dzięki czemu jest w stanie utrzymywać ciężkie ładunki.
  • Stemple – to szczególnie ważne elementy w budownictwie, ponieważ podtrzymują strop. Oferowane przez nasza firmę stemple, charakteryzują się wysoką jakością i odpowiednią wytrzymałością.
  • Łaty – to uzupełnienie dla więźby dachowej. Są one niezbędne do zrobienia pokrycia dachowego z blachy lub dachówki.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i hurtowi, w dodatku dysponujemy własnym transportem, a to sprawia, że koszty naszych usług są ograniczone do minimum.

Tartak Wrocław