Tartak

Tartak Wrocław - U Grzegorza

MASZ PYTANIA? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE NA DREWNO BUDOWLANE?
SKONTAKTUJ SIĘ NAMI !

(71) 316-99-11 727-400-250

 

Tartak Wrocław – Drewno Budowlane

Jesteśmy doświadczonym dostawcą usług obejmujących wykonywanie elementów drewnianych, obróbkę drewna oraz przygotowanie go do dalszych etapów wykorzystania. W naszej ofercie dostępne jest profesjonalnie przygotowane drewno budowlane.

W Tartaku "U Grzegorza" zamówisz m.in.:

 • drewno na więźbę dachową,
 • łaty drewniane,
 • krawędziaki,
 • tarcicę,
 • kantówki,
 • stemple budowlane,
 • palety.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas rozwiązaniami.


Drewno budowlane z tartaku „U Grzegorza” Wrocław

Jednym z etapów budowy budynków, gdzie drewno odgrywa ważną rolę, jest przede wszystkim wznoszenie dachu. Jesteśmy w stanie wykonać wszystkie najważniejsze drewniane elementy, które zagwarantują stabilny i solidny dach.

Więźba dachowa

Jednym z takich elementów jest więźba dachowa impregnowana. Drewno, z którego jest wykonana, pochodzi z Polskich Lasów Państwowych, a to oznacza, że jest to materiał najwyższej jakości. Wszystkie jej elementy są impregnowane owadobójczo oraz grzybobójczo. Dodatkowo istnieje możliwość zabezpieczenia jej przed ogniem. Więźba dachowa jest podstawowym elementem, gdy chcemy mieć stabilny i dobrze wyprofilowany dach.

Łaty i krawędziaki

Jeżeli zależy nam, aby wszystkie elementy dachu miały wysoką jakość, koniecznie trzeba zadbać także o drewniane łaty. Łaty to uzupełnienie dla więźby dachowej. Są niezbędne do zrobienia pokrycia dachowego z blachy lub dachówki. Stanowią one podstawę dla innych materiałów stanowiących pokrycie dachu. Jeśli zatem potrzebne są dobrze wykonane i solidne łaty drewniane, Wrocław może liczyć na nasze usługi.

Innym produktem wykonywanym przez nasz tartak są krawędziaki – ich zastosowanie znajdziemy przede wszystkim przy wykonaniu drewnianych konstrukcji dachu. Wykonane są z wysokiej jakości drewna. Zamówienia na krawędziaki realizujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Inne drewniane elementy budowlane

Tarcica w ofercie „U Grzegorza” - Wrocław i okolice

Kolejnym rodzajem drewna budowlanego jest tarcica – to uniwersalny materiał, który sprawdza się zarówno przy dużych, jak i małych projektach. Można go wykorzystać podczas wykonywania dachu, ale sprawdzi się także na innych etapach budowy. Może być stosowana przy budowie ogromnych hal, jak i domów jednorodzinnych. Tarcica ze sprawdzonego tartaku sprawi, że inwestorzy z okolic Wrocławia nie będą musieli martwić się o drewno budowlane wysokiej jakości.

Kantówki

Innym oferowanym przez nas produktem są kantówki. Ten rodzaj drewna dzięki swojej odpowiedniej sztywności jest bardzo wytrzymały. Wykorzystuje się je przede wszystkim do budowy domów. Ten element budowlany gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a przez lata użytkowania nie traci na swojej odporności. Jakość kantówki nie zależy tylko i wyłącznie od rodzaju drewna, ale także od ich wykonania.

Stemple budowlane Wrocław

Oferujemy także wykonywanie drewnianych stempli. Stemple to szczególnie ważne elementy w budownictwie, ponieważ podtrzymują strop. Oferowane przez naszą firmę stemple, charakteryzują się wysoką jakością i odpowiednią wytrzymałością. Są one odpowiednio dostosowane do swoich funkcji i stanowią bezpieczną podporę dla każdego stropu. Szukając tego typu rozwiązań we Wrocławiu, bez obaw można skorzystać z usług naszej firmy.

Drewno budowlane - Tartak Wrocław

Wyroby drewniane oferowane przez nasz tartak

Palety

Europalety EPAL oferowane przez naszą firmę, to najbardziej znane i używane w całej Europie palety. Mają one konkretne, zestandaryzowane wymiary, dzięki czemu będą pasować do każdego rodzaju magazynów oraz wszystkich rodzajów wózków widłowych. Jest to szczególnie ważne ze względu na organizację przestrzeni na magazynie oraz planowania transportów. Każda paleta jest wykonana z solidnych drewnianych elementów, dzięki czemu jest w stanie utrzymywać ciężkie ładunki. Łączenia między elementami także są trwałe, dzięki temu palety są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

W naszej ofercie dostępne są nie tylko palety, stemple i łaty drewniane. Wrocław może skorzystać także z drewna kominkowego, opału oraz surowców stosowanych w ogrodzie. Doradzimy podczas zakupu i wyboru wszystkich oferowanych przez nas produktów i rozwiązań.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jednym z najważniejszych atutów, z powodu których warto skorzystać z naszych usług, jest doświadczenie. Przez lata zdążyliśmy już wypracować model obsługi klienta. W końcu sprzedaż to nie tylko łaty drewniane i więźba dachowa, ale przede wszystkim indywidualne podejście do klienta i elastyczność umożliwiająca realizację jego potrzeb. Drugim naszym największym atutem jest jakość. Nasze produkty wykonane są z drewna wysokiej jakości pochodzącego z Polskich Lasów Państwowych. Dzięki solidnej obróbce i profesjonalizmowi pracowników drewno budowlane może służyć lata, co jest bardzo ważne w przypadku elementów stosowanych do budowy domów i innych budynków.

Oferujemy wszystkie najważniejsze produkty składające się na drewno budowlane. Dzięki nam więźba dachowa, stemple, tarcica, czy łaty drewniane, będą wykonane solidnie i trwale.

Z usług naszego tartaku we Wrocławiu i oferowanego przez nas drewna budowlanego korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i hurtowi, w dodatku dysponujemy własnym transportem, a to sprawia, że koszty naszych usług są ograniczone do minimum.


Skontaktuj się z nami i sprawdź pełną ofertę drewna budowlanego!

Nasz obszar działań to teren miast, powiatów i gmin takich jak:

 • Wrocław,
 • Świdnica,
 • Oława,
 • Strzelin,
 • Dzierżoniów,
 • Strzegom,
 • Sobótka,
 • Środa Śląska,
 • Borów

oraz okoliczne miejscowości.